Кампанія декларування триває

Третій місяць поспіль триває деклараційна кампанія в Україні. Громадяни декларують отримані у 2020 році доходи та визначають з них податкові зобов’язання.

Так, мешканці Вознесенівського, Дніпровського, Хортицького та Заводського районів міста вже подали 839 декларацій. З цієї кількості 383 – із податковими зобов'язаннями, 456 – на компенсацію раніше сплаченого податку на доходи фізичних осіб.

Як повідомив Начальник Вознесенівського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Василь Рахуба, загалом в поданих деклараціях громадяни задекларували 245,5 мільйонів гривень доходів і самостійно визначили до сплати 8,05 мільйона гривень ПДФО та 1,4 мільйона гривень військового збору.
Найбільшу кількість декларацій подали громадяни, які отримали спадщину, це 134 мешканця Запоріжжя із сумою доходу в 40,8 млн. грн, 66 громадян отримали доходи в сумі 20,2 млн. грн від продажу рухомого та нерухомого майна, 44 декларанта задекларували дохід в сумі 6,5 млн грн від здавання нерухомого майна.
Про мільйонні доходи відзвітував 21 декларант. Доходи зазначеної категорії громадян склали 117,3 мільйонів гривень.
В податковій нагадали, що кампанія декларування доходів триває до 30 квітня, а для отримання податкової знижки – до 31 грудня поточного року.