Докладно про декларування доходів громадян-Олена Шишкіна

Проведено сеанс телефонного зв"язку "Гаряча лінія"

На запитання платників податків під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему "Декларування доходів громадян за 2020 рік" відповіла начальник Вознесенівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Запорізькій області Олена Шишкіна.
Питання, які надходили від громадян, стосувались термінів та способів подання декларації в умовах карантину, переліку витрат, які включаються до податкової знижки, ставок податку на доходи фізичних осіб, особливостей оподаткування отриманої спадщини, оподаткування іноземних доходів, а також доходів, отриманих від здавання в найм власної квартири, запитували також громадяни про відповідальність за неподання декларацій про доходи, тощо.
Олена Шишкіна повідомляла громадян про можливість подати декларацію дистанційно через "Електронний кабінет платника податків". Корисною для запитувачів стала інформація про можливість отримання довідки про свої доходи в Електронному кабінеті та алгоритм отримання електронного цифрового підпису в Акредитованих центрах сертифікації ключів.