Триває деклараційна кампанія – 2020

декларування 2020

Вознесенівське управління у м. Запоріжжі ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє, що п’ятий місяць поспіль триває кампанія декларування громадянами доходів, які вони отримали минулого року. Тобто громадянам, які отримували доходи, із яких під час їх нарахування чи виплати протягом 2019 року податок не утримувався, чи одержували доходи від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів, а також отримували іноземні доходи, необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи.
Станом на 1 травня 2020 року громадянами, які мають обов’язок декларування доходів подано 772 податкові декларації та 919 декларацій подано з метою реалізації права на податкову знижку.
Протягом чотирьох місяців 2020 року громадянами задекларовано доходи у сумі 510мільйонів гривень. Платниками визначено до сплати 21,6 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та 4,3 млн. грн. військового збору.
Доходи більше 1 млн грн задекларували 52 громадяна. Сукупно ними задекларовано 303,2 млн.грн. доходу та визначено до сплати 2,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 0,5 млн. грн. військового збору.
Деклараційна кампанія цьогоріч триватиме 6 місяців, впродовж січня-червня включно. Останнім днем подання декларації про майновий стан і доходи цього року буде 30 червня, а податкові зобов’язання, визначені фізичними особами у таких деклараціях, мають бути сплачені до 1 жовтня 2020 року.
Крім того, мають право завітати до територіальних органів податкової служби й ті, хто має намір реалізувати своє право на податкову знижку, декларуючи минулорічні витрати (наприклад, за навчання, іпотечне кредитування, тощо). Фізичні особи, які заявляють право на податкову знижку, відповідно до статті 166 Кодексу мають право подати декларацію за звітний (податковий) 2019 рік до 31 грудня 2020 року.