Проведено семінар у Вознесенівському управлінні податкової

Проведено семінар у Вознесенівському управлінні податкової

Днями у Вознесенівському управлінні у м. Запоріжжі проведено семінар для платників податків – юридичних осіб та підприємців на тему «Зміни в податковому законодавстві, декларування доходів громадян»
Відкрила семінар начальник Вознесенівського управління у м. Запоріжжі Олена Михайличенко. Привітавши платників, вона розповіла про зміни, які відбулись в законодавстві. Мова йшла про оподаткування податком на прибуток підприємств, податок на додану вартість, оновлені форми податкової звітності, порядок їх заповнення та терміни подання.
Олена Михайличенко докладно роз”яснила платникам як діяти у разі помилкової сплати податків на невірні реквізити, у тому числі відповіла на значну кількість запитань щодо реєстрації податкових накладних в ЄРПН, привела приклади помилок, які допускають платники податків та озвучила практичні ситуації в роботі з платниками.
Фахівець відділу податків і зборів з юридичних осіб проінформувала присутніх про цьогорічні особливості оподаткування рентної плати, податку на майно та довела до платників рішення органів місцевих рад в частині застосування ставок місцевих податків.
Спеціаліст відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб розповіла про особливості подання звітності по ЄСВ та його сплати, окремо зупинилась на помилках в формі 1-ДФ і запропонувала бути уважнішими при складанні звітності та не залишати її подачу на останні дні.
Окрему увагу було приділено темі декларування доходів громадян, отриманих в минулому році. Начальник управління Олена Михайличенко звернулась до присутніх і нагадала, що декларування доходів - це конституційний обов”язок кожного громадянина і призвала присутніх бути сумлінними в цьому питанні. Фахівець відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб проінформувала платників про граничні терміни подання декларації про майновий стан і доходи, разом з”ясували хто має обов”язково подати декларацію, а хто може скористатися правом на податкову знижку, які способи подання декларації і які терміни сплати самостійно задекларованих сум податків.
За підсумками заходу платники податків отримали кваліфіковану допомогу та консультації з усіх питань, які їх цікавили.