До бюджету спрямовано 572 мільйони гривень податку на прибуток

Юліана Козаченко: "Підприємства Запорізького регіону спрямували до бюджету майже 572 мільйони гривень податку на прибуток"

Запорізькі підприємства за вісім місяців сплатили до державного бюджету 571,7 мільйона гривень податку на прибуток, що на 150,5 мільйона або на 36 відсотків більше, ніж торік (без показників великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Про це повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.
Лише за попередній місяць до казни надійшло 156,7 мільйона, це на 72,6 мільйона перевищує дані серпня минулого року.
Понад 57 відсотків від загальної суми, сплаченої з початку року, забезпечили суб’єкти господарювання м. Запоріжжя – майже 327 мільйонів. Підприємства м. Мелітополь, Мелітопольського та Приазовського районів перерахували 67,7 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 44 мільйони, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 17 мільйонів, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – близько 16 мільйонів.
Нагадаємо, податок нараховується платником самостійно на базу оподаткування – прибуток із джерелом походження як з України, так і за її межами. Основна ставка податку становить 18 відсотків.