Керівники Запорізької митниці відвідали Запорізьку атомну електростанцію

Керівники Запорізької митниці з робочим візитом відвідали Запорізьку атомну електростанцію

Відбулася робоча зустріч керівництва Запорізької митниці ДФС з генеральним директором ВП "Запорізька АЕС" Олександром Остаповцем. Під час заходу начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев наголосив, що Запорізька атомна електростанція – це одне з провідних підприємств регіону, яке активно здійснює зовнішньоекономічну діяльність, тому невід'ємною частиною їх роботи залишається співпраця з митницею.
Було відзначено, що порівняно з минулим роком Запорізька АЕС на 36 відсотків або майже на 230 мільйонів гривень збільшила надходження митних платежів.
Крім того, підприємство атомної енергетики має одні з кращих показників роботи при митному оформленні, володіє сучасними об’єктами митної інфраструктури, такі як склад тимчасового зберігання та місце доставки. Це значно сприяє здійсненню зовнішньо-економічної діяльності. Середній час митного оформлення декларації є нижчим від загального, показник застосування принципу "єдиного вікна" перевищує 90 відсотків, митні декларації майже стовідсотково оформлюються з використанням сучасних інформаційних технологій.
Під час зустрічі учасники ознайомились з особливостями технологічних процесів, дізналися про перспективні плани та обговорили питання митного оформлення експортно-імпортних операцій.