Представники влади із підприємцями розглянули питання упорядкування торгівлі у Запоріжжі

Представники обласної та міської влади разом із підприємцями розглянули питання упорядкування торгівлі у Запоріжжі

У Запорізькій облдержадміністрації за участю представників органів обласної, міської влади, фіскальної служби Запорізької області та громадських організацій і бізнесу відбулося спільне засідання координаційних рад з питань розвитку підприємництва.
Учасники обговорили заходи із ліквідації несанкціонованої торгівлі та врегулювання правовідносин функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об'єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя.
Щодо регуляторних актів стосовно розміщення тимчасових споруд для торгівлі в обласному центрі, було зазначено, що вони потребують змін на рівні місцевого самоврядування. Зокрема, представники бізнесу наголосили на необхідності внесення змін до відповідних рішень Запорізької міської ради з метою створення для платників податків сприятливих умов ведення господарської діяльності.
Крім того, члени координаційних рад розглянули законопроекти, які погіршують стан малого та середнього підприємництва і потребують обговорення.