Керівники фіскальної служби регіону взяли участь у черговій сесії

Керівники фіскальної служби регіону взяли участь у черговій сесії Запорізької обласної ради

22 березня відбулося пленарне засідання двадцять першої сесії Запорізької обласної ради. У її роботі взяли участь в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко та начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев.
Згідно із регламентом депутати обговорювали бюджетні питання, а також Програму запобігання і протидії корупції в Запорізькій області.
Під час засідання було розглянуто звернення депутатів Запорізької обласної ради до Верховної Ради України щодо непідтримання проекту Закону України від 01.03.2018 реєстр. №8089 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо зменшення ставки податку на додану вартість, реформування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності та підвищення прозорості розрахункових операцій з урахуванням європейської практики".
Зокрема, у документі йдеться, що наразі в Україні діє спрощена система оподаткування, обліку та звітності, суттєвою перевагою якої є зменшення податкового тиску на представників малого та середнього бізнесу. Її запровадження забезпечило динамічний розвиток малого і середнього підприємництва та стабільні надходження до бюджету.