Отримання електронних ключів

У новому році запоріжці почали активно отримувати електронні ключі

У січні 2018 року безкоштовні ключі електронного цифрового підпису отримали понад 2,1 тисячі запорізьких платників податків. Спеціалісти фіскальної служби видали їм 5,8 тисячі посилених сертифікатів ЕЦП. Це, відповідно, на 400 нових користувачів та 900 ключів більше, ніж за минулий місяць.
Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, щоденно клієнтами запорізьких пунктів Акредитованого центру сертифікації ключів стають, у середньому, понад 100 відвідувачів, серед яких і представники бізнесу, і громадяни, і держслужбовці.
При цьому керівник фіскальної служби області відзначила, що за допомогою електронних ключів, отриманих у фіскальній службі, можна подавати он-лайн звітність до контролюючих органів, у тому числі, декларації про майновий стан і доходи, а також до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування, органів статистики тощо.
Окрім звітування, запорізькі платники активно користуються оновленим сервісом ДФС Електронний кабінет, який у цілодобовому режимі надає доступ до десятків реєстрів, систем електронного адміністрування, реєстраційних та облікових даних. Ці та інші послуги пропонує приватна частина Електронного кабінету, вхід до якої здійснюється із використанням посилених сертифікатів ЕЦП.
Нагадаємо, на Запоріжжі можна безкоштовно отримати електронні ключі за наступними адресами: м. Запоріжжя, вул. Паркова, буд. 4а, 1-й пов., тел.: (061) 219-06-27, м. Бердянськ, просп. Праці, буд. 20, каб. 219, тел.: (06153) 38663, м. Мелітополь, вул. Героїв України, буд. 31, каб. 103, тел.: (0619) 422920.
Сайт Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС: http://acskidd.gov.ua.