ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом Запорізької ОДПІ

ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом Запорізької ОДПІ 

Кравченко Алла Борисівна – виконуючий обов’язки начальника Запорізької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізький області – кожен перший та третій вівторок місяця з 9 год.00 хв. до 13 год.00 хв.
Овчар Сергій Григорович - перший заступник начальника Запорізької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізький області – кожну середу місяця з 14 год.00 хв. до 18 год.00 хв.
Волошин Сергій Костянтинович - заступник начальника - начальник відділення у Хортицькому районі м. Запоріжжя Запорізької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізький області – кожен вівторок місяця з 14 год.00 хв. до 18 год.00 хв.
Костирко Марина Олександрівна - заступник начальника - начальник відділення у Комунарському районі м. Запоріжжя Запорізької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізький області – кожну середу місяця з 09 год.00 хв. до 13 год.00 хв.
Анастасьєва Світлана Василівна - заступник начальника - начальник відділення у Заводському районі м. Запоріжжя Запорізької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізький області – кожен понеділок місяця з 14 год.00 хв. до 18 год.00 хв.
Тамазова Галина Павлівна –заступник начальника - начальник відділення у Олександрівському районі м. Запоріжжя Запорізької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізький області – кожен вівторок місяця з 14 год.00 хв. до 18 год.00 хв