До Запорізької ОДПІ завітали посівальники

Напередодні Старого Нового року до Запорізької об»єднаної державної податкової інспекції завітали гості – вихованці запорізької спеціалізованої школи-інтернату з вадами зору «Орієнтир» зі своїм директором Тихомировою Анною Володимирівною та вихователями

Юні посівальники переступили поріг податкової, наспівуючи святкові щедрівки та посіваючи, як заведено у Старий Новий рік. Вони всім бажали щастя, здоров’я, успіхів та здійснення найбажаніших мрій.
Доречи, ці унікальні дітки приходять до податкової вже не один рік поспіль, і знають, що там їм завжди раді, тому до податкової крокують з усмішкою, даруючи гарний настрій, щирість та доброту.
Керівник податкової Алла Кравченко щиро подякувала посівальникам за теплі та добрі вітання, за той піднесений настрій та енергійний запал, яким діти наповнили колектив податкової, увагу й тепло, яким вони зігріли оточуючих. Крім цього, Алла Борисівна побажала дітям успіхів, натхненно здобувати знання та зростати гідними українцями. Ну, і звісно ж, з порожніми торбинками ніхто з посівальників додому не пішов, господарі пригостили юнаків солодкими подарунками.