На Запоріжжі вилучено контрабандного алкоголю на суму 1,2 мільйона гривень

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області спільно із прокуратурою зупинили торгівлю контрабандним алкоголем.

У рамках проведення операцій "Акциз-2018", "Рубіж-2018" та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 204 КК України оперативники встановили, що на території області здійснюється реалізація алкогольних напоїв без марок акцизного податку України встановленого зразка, які надійшли на територію України поза митним контролем.
Продажом вказаних товарів через мережу Інтернет займався 43-річний житель м. Запоріжжя, який отримував товари на території Чернівецької області та систематично постачав їх 24-річному жителю м. Мелітополя. Останній реалізовував продукцію у власних торговельних об’єктах та через мережу Інтернет.
За результатами проведених заходів виявлено місця зберігання та реалізації алкогольних напоїв, де вилучено та передано на відповідальне зберігання більше 1,2 тисячі літрів імпортного алкоголю в асортименті без марок акцизного податку встановленого зразка орієнтовною вартістю 1,2 мільйона гривень.
Тривають слідчі дії.