Підприємства регіону перерахували до бюджету майже 546 мільйонів

Надходження податку на прибуток від підприємств Запорізької області за січень-листопад 2017 року склали 545,7 мільйона гривень (без врахування показників великих підприємств Запорізького управління Офісу ВПП ДФС).

Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, порівняно з минулорічним рівень сплати збільшився на 117 мільйонів або на 27 відсотків.
Вона підкреслила, що від загальної суми понад 64 відсотки забезпечили суб'єкти господарювання м. Запоріжжя, які спрямували до держбюджету 350 мільйонів, що майже на 64 мільйони більше, ніж торік. Підприємства, які обслуговуються в зоні діяльності Мелітопольського управління ГУ ДФС області, перерахували 67,6 мільйона, Бердянського управління – 42,8 мільйона, Пологівського – 16 мільйонів та Вільнянського управління – близько 11 мільйонів гривень.
На збільшення податкових відрахувань вплинули, передусім, зростання обсягів господарських операцій, ключових показників економіки регіону, зокрема, виробництва і реалізації тощо.
Крім того, у регіоні зафіксоване зменшення кількості збиткових підприємств та підвищення податкової рентабельності.