Платники спрямували майже 4,9 мільярда гривень ЄСВ на соціальні гарантії

За 11 місяців 2017 року роботодавці м. Запоріжжя та області сплатили до соціальних фондів 4 мільярди 895 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (без показників великих підприємств Запорізького управління Офісу ВПП ДФС).

Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, надходження зросли на 1,4 мільярда гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Найбільші суми спрямували роботодавці м. Запоріжжя – майже 2,6 мільярда, суб'єкти господарювання м. Енергодар направили понад півмільярда гривень, м. Мелітополь – близько 380 мільйонів, м. Бердянськ – 275 мільйонів, Василівського район у – 102,5 мільйона, Вільнянського – більш ніж 100 мільйонів, Пологівського – 87 мільйонів та Запорізького районів – 80 мільйонів.
– Додаткові відрахування єдиного соціального внеску порівняно з минулорічними забезпечені за рахунок підвищення рівня оплати праці та збільшення фонду, який за останній час зріс майже до двох мільярдів на місяць. Роботодавці мають додаткові стимули для виведення зарплат із "тіні" завдяки зниженій ставці з ЄСВ та фінансовій відповідальності за використання неоформлених працівників, – зазначила Юліана Козаченко.
За даними звітності, наданої платниками ЄСВ, середньооблікова чисельність працівників на запорізьких підприємствах, установах та організаціях різних форм власності складає близько 370 тисяч осіб.
Нагадаємо, з 1 грудня 2017 максимальна сума доходу, на який нараховується ЄСВ, зросла до 44050 гривень.