На Запоріжжі виявлено 413 правопорушень у митній сфері

За десять місяців 2017 року співробітники Запорізької митниці ДФС у ході аналітично-пошукової роботи виявили 413 порушень митних правил. Це на 116 фактів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Стосовно фігурантів заведені справи щодо недотримання митного законодавства України на суму майже 29 мільйонів гривень.
Під час провадження у 68 справах у громадян та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності вилучені безпосередні предмети правопорушення загальною вартістю понад 9 мільйонів, що на 6,5 мільйона більше, ніж торік.
За розглянутими матеріалами стосовно порушників накладені штрафи у розмірі 20,4 мільйона, це на 8,4 мільйона перевищує суму санкцій у 2016 році.
За січень-жовтень судовими органами розглянуто 70 справ, що вдвічі більше, ніж торік, та винесені постанови про конфіскацію предметів правопорушень на суму 7,3 мільйона (минулого року – на 919 тисяч), а також застосовані штрафи на 5,8 мільйона (у 2016 році – 524 тисячі).
Як відзначають фахівці митниці, сьогодні основна увага служби приділяється ретельному контролю за переміщенням товарів, своєчасному і повному надходженню митних платежів, попередженню контрабанди та контрафактної продукції, а також підвищенню сервісної складової, зокрема, зростанню показників електронної взаємодії з суб'єктами господарювання.