Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби

Головне управління ДФС у Запорізькій області запрошує бажаючих влаштуватися на роботу до територіальних органів фіскальної служби.

Згідно із наказом ГУ ДФС області оголошено конкурс на зайняття вакантних посад категорій "Б" та "В" у Головному управлінні та його підрозділах.
Зокрема, наявні вакантні місця за напрямами роботи адміністрування податків і зборів з фізичних, юридичних осіб, юридичного управління, управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, погашення боргу, контрольно-перевірочної роботи та інших.
Якщо ви маєте бажання та необхідні особистісні якості, зокрема, дисциплінованість, високий рівень морально-етичної поведінки; вмієте приймати ефективні рішення, володієте державною мовою, сучасними інформаційними технологіями, запрошуємо взяти участь у конкурсах.
Детальну інформацію про наявні вакансії, кваліфікаційні вимоги, умови, місце, час, дату початку проведення конкурсів та іншу інформацію можна переглянути на сайті фіскальної служби Запорізької області: http://zp.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/robota-z-personalom/vakansii/315581.html.