Викрито підпільне виробництво горілки у місті Мелітополь

Організатори підпільного виробництва горілки у місті Мелітополь відповідатимуть перед судом

Слідчі податкової міліції Запорізької області закінчили досудове розслідування у відношенні організованої злочинної групи, яка протягом 2016 року у місті Мелітополь здійснювала незаконне виготовлення, зберігання та реалізацію алкогольних напоїв.
Під час скоєння злочинів четверо організаторів використовували обладнання, що забезпечує масове виробництво алкогольних напоїв.
Нагадаємо, у жовтні минулого року в рамках операції "Акциз" та розслідування кримінального провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) було виявлено та ліквідовано підпільний цех з виробництва сурогатного алкоголю, який для подальшого продажу розливався у пляшки під виглядом реально існуючих торгових марок. Готова продукція із фальсифікатом обклеювалась підробленими марками акцизного податку.
На теперішній час у даному кримінальному провадженні у відношенні фігурантів затверджено обвинувальний акт, який направлено до суду.